Kurumsal

Ana Sayfa > Kurumsal

 

Öden Vinç Makina Sanayi;


Sektöründe 2003 yılında, konusunda uzman, uzun yıllar deneyimli usta ve mühendisler tarafından kurulmuş ve Karatay sanayisinde faaliyetlerine başlamıştır.


Vinçlerimiz; kaliteli malzeme kullanılarak, parçaları CNC torna ve CNC işleme merkezlerinde işlenerek, son derece titiz ve itinalı bir şekilde imal edilmektedir. Ürünlerimizin kullanım alanları; demir çelik sektörü, makine imalatçıları, dorseciler, damperciler, karasörcüler, inşaat sektörü, dökümcüler, mermerciler başta olmak üzere daha birçok imalat ve ticaret sektörlerinde kullanılmaktadır.

 
İmalatlarımızda kalite, güven ve ergonomiyi en temel ilke edinen firmamız siparişleri zamanından önce teslim etmeyi çok önemli bir prensip olarak görmektedir. Titiz ve azimli çalışmalarımız sonucu, imal ettiği ürünlere kalite ve ergonomiyi yakalamayı başaran firmamız kısa zamanda müşterilerimizin takdir ve destekleriyle büyüyerek gezer vinç sektöründe hak ettiği yerini almıştır.

Yıllardır kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile İstanbul da hizmet veren Bosmak Mermer Kesim sürekli yenilediği hizmet ağında, fonksiyonelliği ön planda tutarak sektörde önemli bir yer edindi.

 

2003 Yılından bugüne kadar;

çeşitlerinde imalatını ve satışını yapmaktadır.

Değerlerimiz;

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği’nin bilincine sahip
- Müşteri memnuniyeti odaklı
- Projelere uygun, istenilen zamanda istenilen kalitede ürün teslimatı garantisi veren
- Güvenilir ve kaliteli hizmet prensibine sahip 
- Paydaşlarının memnuniyetine önem veren 
- Kurumsal gelişim ve kişisel eğitime önem veren
- Çevreye ve topluma duyarlı şirketimizi, sahip olduğumuz bu nitelikler doğrultusunda daha da ileri taşımak ve sürekli geliştirmektir
 

Hedeflerimiz;

Toplam Kalite Yönetimi felsefesinin ışığında, bölgemizdeki öncü konumunu daha ileriye götürerek, bütün paydaşlarımızın beklentilerini üst düzeyde karşılamak ve sektörümüzde ülkemizin önde gelen firmalarından biri olmaktır. 
HEP BİRLİKTE DAHA İLERİYE...